• Головна
  • Волинські письменники обрали нового голову
10:28, 29 березня 2012 р.

Волинські письменники обрали нового голову

28 березня відбулися звітно-виборні збори Волинської обласної організації НСПУ. Повноваження голови склала з себе Ніна Горик. Відтак було обрано нового голову обласної організації та членів ради. Повідомляє "Сім’я і дім" з посиланням на «Волинську правду».

Ніна Горик, виступаючи з 45-хвилинною доповіддю, проаналізувала діяльність обласної організації НСПУ, в якій зараз 36 літераторів, за останніх три роки. Позитивну оцінку роботі голови та ради відтак висловили Олена Криштальська, Іван Чернецький, Василь Простопчук, Клава Корецька, Володимир Лис, Петро Боярчук. Детально своїми роздумами у контексті «Волинь – духовна опора України» поділився Володимир Барна – відповідальний секретар НСПУ.На посаду голови Волинської обласної організації було висунуто дві кандидатури – Ольги Ляснюк та Олега Потурая. В голосуванні взяли участь 27 членів НСПУ. Правда, 2 бюлетені відтак лічильною комісією було визнано недійсними. З різницею в один голос переміг Олег Потурай (13 голосів). На його пропозицію, Ольгу Ляснюк було обрано заступником голови Волинської обласної організації НСПУ. До складу ради ввійшли також Ніна Горик, Василь Простопчук, Іван Чернецький, Надія Гуменюк, Іван Корсак, Олександр Клименко та Юрій Сичук. 

Обрано також новий склад ревізійної комісії. Її очолив Володимир Лис, якому допомагатимуть Вікторія Литвак та Андрій Криштальський. 

Члени НСПУ проголосували також за те, аби прийняти до спілчанських лав Ганну Луцюк, Олену Харитонюк і Галину Яструбецьку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...