![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
17:10, 29 березня 2012 р.
Луцьк – окрема республіка?
Обранці луцької громади сьогодні вирішили не укладати угоду про співпрацю з Волинською обласною радою. Про це йшлося під час другого пленарного засідання 22-ої сесії Луцької міської ради, – інформує «Волинська правда». |
«Біло-сердечний» секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт розповів, що проект цього рішення розглядався на усіх постійних комісіях Луцької міської ради, більшість порадила відхилити таку угоду. Лише одна, – запропонувала пристати на таку пропозицію. Зауважимо, що ініціаторами підписання такої угоди є обласна координаційна рада, причому – із місцевого самоврядування. Пустовіт не хоче, аби Луцькрада була «статистом на святі демократії». Далі Луцький міський голова Микола Романюк запропонував депутатам Луцької міської ради зняти це питання з розгляду і відправити його на доопрацювання. Також він зауважив, що нинішній депутат Волинської обласної ради від ВО «Батьківщина» Анатолій Грицюк був головою Волиньради, то умови угоди були жорсткішими. Екс-мер Луцька Богдан Шиба заперечив існування раніше такої угоди. Дізнатися, хто із мерів правий: минулий чи колишній – під час сесії Луцькради дізнатися не вдалося. Позафракційному депутату Богдану Шибі не сподобалася ідея доопрацювання угоди поміж Луцькрадою і облрадою. Він забажав відправити угоди назад, до волинського «білого дому». |
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...