10:00, 30 липня 2016 р.

Спортсмени шукають "лисиць"

Протягом 4-х днів поблизу Луцька у лісових масивах люди з радіоприймачами шукатимуть «лисиць». Саме так називають передавачі, що працюють з періодичністю у хвилину, - інформує ІА "VIP".

Змагання із радіопеленгації не випадково відбуваються у нашій області. Тут хороші традиції розвитку цього виду спорту.

Відкриваючи змагання, начальник управління з питань фізичної культури і спорту Луцької міської ради Юрій Волинець привітав юних волинянок, які у складі збірної держави нещодавно успішно виступили на чемпіонаті Європи у столиці Норвегії.

Головний тренер національної збірної України Микола Великанов, незважаючи на статус, теж стартував у змаганнях чемпіонату держави. Він, до слова, – один із тих, хто виготовляє та ремонтує радіоприймачі для спортсменів. У цьому виді спорту від їх стану залежить успіх атлетів.

«Я стежу за станом приймачів, щоб у кожного працював і працював здорово, – розповідає Микола Великанов. – Як у кого десь неполадки – до мене приходять. Я можу ніч сидіти, щоб зробити. Щоб спортсмен біг, і в нього працювали голова, ноги і мислення. Тоді він може показати результат».

Українські радіопеленгатори постійно повертаються з відповідальних змагань європейського і світового рівнів з медалями. Вони входять до трійки провідних країн із цього виду спорту.

Заслужений майстер спорту із Києва Сергій Штинько після завершення спринтерської дистанції чемпіонату України високо оцінив організацію змагань. Він не перший рік бере участь у змаганнях – раз і назавжди полюбив цей вид спорту, адже тут потрібно мати не лише хорошу фізичну підготовку.

«Тут потрібно знайти баланс, – переконаний спортсмен. – Фізпідготовки тут – 30 відсотків, решта – спортивне орієнтування і радіопеленгація. Як оце все збереться разом, буде знайдено баланс, тоді й результат буде».

Попереду – старти чемпіонату світу у Болгарії. Туди прагне потрапити кожен із учасників чемпіонату держави. Їх стартувало поблизу Луцька більше сотні, а путівок лише 26. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#спорт #Луцьк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...