
15:00, 2 серпня 2016 р.
На Волині поліцейські відвідали дитячий табір "Світанок"
Поліцейські систематично відвідують літні дитячі табори у яких відпочиває малеча. Цього разу працівники ювенальної превенції влаштували для дітей свято у дитячому таборі «Світанок», що у селі Дачне Ківерцівського району.
Захист прав дітей, профілактика вживання алкоголю та тютюнопаління, попередження злочинності серед неповнолітніх, правове виховання молоді і, звісно, забезпечення цікавого та змістовного дозвілля – таку мету ставили перед собою організатори дійства.
Інспектор ювенальної превенції Ківерцівського відділу поліції Тетяна Пущинська розповіла про важливість дотримання правил безпеки дорожнього руху, правил поведінки на водоймах, а також про відповідальність за скоєння кримінальних та адміністративних правопорушень.
Також вона провела профілактичну бесіду із дітьми, у якій пропагувала здоровий спосіб життя. Адже, з раннього віку діти повинні знати, яку небезпеку для здоров’я та життя несуть у собі шкідливі звички.
Насамкінець поліцейські побажали дітям гарного відпочинку і з новими силами та натхненням повертатись до навчання та обов’язково пам’ятати про безпеку.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:55
12 вересня
12:53
12 вересня
Де гроші експерта? Гра, що відкриває нові джерела доходу
Новини компаній
11:00
12 вересня
08:50
12 вересня
13:19
10 вересня
10:18
10 вересня
23:56
8 вересня