
13:00, 5 серпня 2016 р.
У Луцьку розмалювали будівлю
Стіни дитячого відділення Центру первинної медико-санітарної допомоги №1, що на ДПЗ, прикрасили «чубківкою».
Про це інформує Наталія Гуркіна у Facebook.
Вона розповідає, що автором малюнків є Наталія Чубко, яка і започаткувала власний стиль. Тепер медична установа виглядає кольоровою та світлою.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:38
15 червня
14:15
12 червня
07:17
12 червня