• Головна
  • Атошники просять землю під індивідуальну житлову забудову
14:00, 14 серпня 2016 р.

Атошники просять землю під індивідуальну житлову забудову

Члени «Спілки воїнів АТО Волині» просять міську владу вести облік осіб, які зверталися щодо надання житла, а також у планах територій житлових кварталів передбачати виділення 20% землі під індивідуальне житлове будівництво для атошників.

Такі вимоги у Facebook опублікував Олег Кобилинський.

Він зауважив, що за наявною у спілки інформацією, близько 1000 заяв, поданих учасниками бойових дій про виділення їм земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво до Луцької міської ради, залишені без задоволення. Крім того, за його словами, єдиний реєстр цих осіб ніхто не веде.

«Серед тих, які потребують покращення житлових умов і стоять на обліку з цього приводу, тільки у місті Луцьку числиться 187 учасників бойових дій. Однак наразі фактично відсутня база соціальних благ, які належить отримати учасникам бойових дій, порушуються строки виконання органами влади зобов’язань, визначених чинним законодавством», – написав Кобилинський.

Чоловік наголошує, що у проектах, про які повідомляли на сайті Луцькради не йдеться про надання землі під індивідуальну житлову забудову. Відповідно він вважає, що затверджуючи такі плани житлових кварталів і надаючи переваги іншим забудовникам, Луцька міська рада та її органи порушують чинне законодавство про статус учасників бойових дій і обмежує їх права і пільги на безоплатне отримання земельної ділянки під індивідуальну житлову забудову в межах міста Луцька.

Тож Олег Кобилинський просить внести зміни до проектів детального плану території житлового кварталу в межах проспекту Волі та вулиці Глушець, а також детального плану території житлового кварталу у місті Луцьку в межах вулиці Глушець, річки Стир та об’їзної дороги та виділити 20 % відведеної території під індивідуальне житлове будівництва учасників бойових дій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АТО #бійці #війна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...