• Головна
  • У Палаці культури новий очільний
14:00, 18 серпня 2016 р.

У Палаці культури новий очільний

Палац культури у Луцьку знову очолить донедавна директор закладу Юрій Войнаровський.

Програми розвитку закладу кандидати на посаду презентували 17 серпня, – пише Волинь24.

Зокрема, багаторічний очільник Палацу культури Юрій Войнаровський зауважив, що в закладу є багато завдань на майбутнє.

Серед них він виокремив покриття сцени спеціальним маслом, придбання трьох пар прожекторів, встановлення металевих дверей в технічних вузлах, а також хімічну чистку крісел у глядацькому залі, мовляв їх не прали вже десять років.

Також Юрій Войнаровський вважає за необхідне купити мікроавтобус для перевезення концертних груп, ноутбук для проведення концертів, столи для конференц-залу (аби здавати його в оренду), провести капремонт даху в клубі «Сучасник». Окрім цього, керівник закладу хоче видати книгу «Золотий фонд «Волиняночки», організовувати виставки, семінари, фестивалі.

«З таким колективом, як в Палаці культури і при допомозі громадських організацій, я вважаю, що можна зробити багато справ і прославити Луцьк», – резюмував Войнаровський.

Натомість радіоведучий Дмитро Ураєв запевнив, що зсередини знає «культурну кухню».

«Якщо говорити практично про те, що відбувається в Палаці культури, то ми маємо шалений відтік молоді. Ще трохи і Палац культури можна буде перетворити на музей», – наголосив претендент на посаду.

На думку чоловіка, Палац культури повинен «акумулювати творчих людей та ідеї», а для цього потрібно відновити студію звукозапису, відеостудію, а також хореографічну студію, організовувати більше концертних шоу, програм.

«Студія звукозапису – це ключова складова виробничого процесу Палацу культури. Зараз всі записуються в напівприватних підвалах, є якісь плівки, вінчестери незрозумілі, а нових надходжень немає», – підкреслив Дмитро Ураєв.

Також він висловив готовність у разі призначення зібрати конференцію працівників Палацу культури, зробити зріз проблем та основі нього створити спільний план розвитку, провести аналіз кадрового потенціалу та «поставити на потік» виступи молодих виконавців.

Зрештою, члени комісії майже одноголосно підтримали кандидатуру багаторічного очільника Палацу культури Юрія Войнаровського. Працівники закладу відреагували на таке рішення оплесками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Палацкультури #директор #Войнаровський
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...