• Головна
  • Зростання економіки напряму залежить від розв’язання проблеми зайнятості – Азаров
16:23, 6 квітня 2012 р.

Зростання економіки напряму залежить від розв’язання проблеми зайнятості – Азаров

Без втілення нової стратегії зайнятості населення неможливо забезпечити сталий розвиток економіки України.

Про це заявив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час консультацій з громадськими організаціями та експертами щодо розробки проекту закону про зайнятість, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

"Ми намічаємо певне зростання ВВП, плануємо зростання соціальних стандартів, орієнтуючись на збільшення внутрішнього попиту. Ми ставимо перед собою завдання збільшити рівень зайнятості населення. Не можна забезпечити зростання економіки без вирішення проблеми зайнятості", - сказав глава уряду.

Він наголосив, що в Україні спостерігається брак робочої сили. Зокрема, значний дефіцит трудових ресурсів у будівництві, машинобудуванні та інших сферах. Водночас виші готують не тих спеціалістів, які потрібні. "В Україні створений перекіс з точки зору підготовки освітою – середньою, вищою, спеціальною, професійно-технічною – і реальними потребами економіки. Ці проблеми створювалися роками, і тому ті заходи, які ми разом з вами повинні втілити, мають бути довготерміновими, серйозними, які дадуть змогу дійсно вирішити проблему зайнятості", - зазначив М.Азаров.

При цьому він наголосив, що в Україні необхідно значно збільшити підготовку кадрів для високотехнологічних галузей економіки.

Крім того, за словами Прем'єр-міінстра, частка активно працюючого населення практично зрівнялася з кількістю пенсіонерів, і це унеможливлює встановлення соціальних виплат на гідному рівні.

Глава уряду також зазначив, що за роки кризи в Україні скорочено близько 2 мільйонів робочих місць. Тобто, проблема зайнятості – комплексна, системна.

Костянтин Соловчук, КИЇВ. 6 квітня 2012 року. Джерело Укрінформ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...