• Юні волинські футболісти - переможці зонального турніру IV Спортивних ігор школярів України
14:20, 9 квітня 2012 р.

У Луцьку завершилися змагання IV Спортивних ігор школярів України з футболу серед юнаків 1995 року народження.

Збірна Волині впевнено виграла зональний турнір і вийшла у фінал із «золотими» трьома очками. На другому місці фінішувала збірна Тернопільської області. Про це ІА ZIK повідомив прес-аташе ФК «Волинь» Юрій Конкевич.

Інтрига цих змагань трималася до останньому туру. Однак волиняни впевнено подолали в останньому матчі однолітків із Львівської області – 6:1.

Ця поразка залишила львів’ян за бортом фіналу, адже в іншому матчі тернопільчани здолали івано-франківців 4:1 і посіли друге місце за кращою різницею забитих і пропущених голів.

Фінал Спартакіади відбудеться також у Луцьку з 23 по 28 квітня.