• Головна
  • Лучан у Пенсійному прийматимуть за принципом «єдиного вікна»
13:30, 10 квітня 2012 р.

Лучан у Пенсійному прийматимуть за принципом «єдиного вікна»

Управління Пенсійного фонду України в місті Луцьку повідомляє, що відповідно до Постанови правління Пенсійного фонду України № 4-3 від 21 лютого 2012 року з метою удосконалення прийому та обслуговування осіб, які звертаються до органів Пенсійного фонду, починаючи з 9 квітня 2012 року запроваджується прийом громадян за принципом «єдиного вікна».

Відділ організації прийому та обслуговування громадян працює за адресою: місто Луцьк, вулиця Чехова,4, контактні телефони: 29-75-02; 29-75-03.

Основними перевагами нововведення є: спрощення процедури отримання послуг в органах Пенсійного фонду; значне скорочення строків надання послуг; підвищення культури обслуговування відвідувачів та забезпечення комфортності отримання одержувачами послуг; підвищення якості надання послуг; покращення поінформованості одержувачів про порядок, способи та умови отримання послуг.

Відтепер вказаний новостворений підрозділ здійснюватиме:
1. Прийом та реєстрацію звернень громадян.
2. Надання одержувачам послуги загальної інформації щодо умов та порядку призначення та перерахунку, виплати пенсії, сплати обов’язкових страхових платежів, адміністрування яких здійснюється органами ПФУ.
3. Надання зразків та бланків заяв, інших документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій, видача свідоцтв про загальнообов'язкове державне соціальне страхування, пенсійних посвідчень, взяття на облік платників.
4. Приймання заяв про призначення/перерахунок пенсій, передбачених Порядком подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкова державне пенсійне страхування».
5. Видача повідомлень, довідок, документальних виписок з питань пенсійного забезпечення та сплати обов'язкових платежів, адміністрування яких здійснюється органами ПФУ.
6. Перегляд інформації про особу, що міститься у державному реєстрі загальнообов'язкового державного соціального страхування, зокрема про сплату внесків, набутий страховий стаж, заробітну плату та інших документів, на підставі яких призначено пенсію.

Городян чекають щодня (крім вихідних) без обідньої перерви з 8.00 до 16.00, у п'ятницю з 8.00 до 15.00.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...