• Головна
  • У луцькій школі відкрили сенсорний клас
16:00, 2 вересня 2016 р.

У луцькій школі відкрили сенсорний клас

У Луцькому навчально-реабілітаційному центрі, де навчається 261 учень із вадами, облаштували сенсорний кабінет, - інформують на сайті фонду Ігоря Палиці "Тільки разом".

Враховуючи специфіку діяльності центру батьківський колектив та адміністрація навчального закладу вирішили облаштувати в школі сенсорну кімнату, в якій діти зможуть зняти м’язове та психологічне напруження, досягнути стану душевної рівноваги, активізувати різні функції центральної нервової системи, розвивати рухомі функції, мовлення. При тому, заняття в сенсорній кімнаті позитивно впливають на розвиток дітей з проблемами розвитку. Відповідне звернення батьки подали у Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом»,і отримали позитивне рішення.

«Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» допоможе облаштувати сенсорну кімнату у школі, оскільки це реабілітаційний центр і така кімната та сучасне обладнання потрібне діткам. Ігор Палиця і Фонд, завжди підтримують навчальні заклади і будуть робити це надалі», – зазначив радник голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Олександр Курилюк.

Багато реабілітаційних центрів вже давно мають таке обладнання. Три роки тому за сприяння Фонду таку ж сенсорну кімнату облаштували у Волинській обласній організації із синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку. Більше того, в Україні є виробники, які мають необхідну продукцію для таких обладнань.

«Вперше про таку кімнату ми дізналися з-за кордону, а саме в Польщі. Ми співпрацюємо із школою у місті Баритошице, там навчаються такі ж дітки, як і у нас. Польські колеги обмінюються з нами досвідом та навчають нас працювати з дітками у сенсорній кімнаті», – каже директор навчально-реабілітаційного центруЛеся Волинець.

Вже у вересні розпочнуться роботи з облаштування сенсорної кімнати. Педагоги вже обдумують можливі варіанти із придбання необхідного обладнання. А Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» і надалі опікуватиметься особливими дітками, створення належних умов для їх розвитку, здобуття освіти та адаптації у сучасному світі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школа #діти #Палиця #реабілітація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...