![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
11:00, 3 вересня 2016 р.
У Луцьку оновлять дорожню розмітку поблизу шкіл
У зв’язку з початком навчального року хочуть поновити розмітку пішохідних переходів поблизу навчальних закладів, бо важливо, аби поблизу навчальних закладів було добре видно дорожню розмітку. Відтак відповідні структури переглянуть розмітку на пішохідних переходах і у разі необхідності поновлять її. Це допоможе уникнути нещасних випадків та сприятиме безпеці пішоходів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...