![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
12:00, 2 вересня 2016 р.
Лучанин вбив матір, а потім - себе
Вчора на проспекті Перемоги в одній із квартир знайшли труп чоловіка з перерізаними венами, який скоїв вбивство, а після цього - самогубство, - інформує ВолиньPost.
Самогубець мешкав разом зі своєю матір’ю на вулиці Федорова, 8. За попередніми даними, він вбив свою матір і пішов до бабусі, яка мешкає на проспекті Перемоги.
Після того, як старенька вийшла з квартири, чоловік набрав повну ванну води та перерізав собі вени.
Коли квартиру почало підтоплювати, сусіди подзвонили мешканці квартири. А як жінка повернулася додому, то й побачила труп онука.
Коли на місці події попрацювали слідчі, то труп самогубці завезли в морг і поїхали до його найближчої родички – матері, на вулицю Федорова. Коли правоохоронці зайшли в квартиру, то побачили труп жінки. За словами джерела, в квартирі була величезна калюжа крові.
Інформацію про те, що між самогубством і вбивством є зв’язок підтвердив начальник Волинської поліції Петро Шпига. «Вони мають родинні відносини», - підтвердив Шпига.
Натомість, правоохоронці, які працювали на місці події і, зокрема, начальник Луцького відділу поліції Олег Кічук будь-яку інформацію відмовились надавати.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...