• Головна
  • Незабаром з’явиться путівник «Безбар’єрна Волинь»?
10:20, 11 квітня 2012 р.

Незабаром з’явиться путівник «Безбар’єрна Волинь»?

В області планують створити путівник «Безбар’єрна Волинь». Ідею його видання озвучила голова обласного фонду активної реабілітації неповносправних Ганна Гапанюк на засіданні громадської ради при облдержадміністрації. Про це «Перець Волинський» повідомили у прес-службі ВОДА.

Вона зазначила, що у цьому довіднику буде викладено весь перелік об’єктів соціального значення та життєдіяльності області для безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями. У путівнику вкажуть інформацію про те, які заклади соціального значення і де облаштовані пандусами; а дороги - звуковими світлофорами.

«Неповносправний, який пересувається на інвалідній колясці, буде знати, що він без проблем зможе сам потурбуватися про себе: чи скупитися в магазині, чи придбати ліки в аптеці. Ще краще, якщо такий довідник-путівник у нього буде завжди під руками. Сьогодні є достатня кількість інвалідів, які не можуть активно долучатися до громадського життя виключно через непоінформованість про свої можливості», - зазначила Ганна Гапанюк.

Члени громадської ради при облдержадміністрації підтримали проект створення путівника «Безбар’єрна Волинь». «Ідея хороша і правильна. І наше завдання – створити належні умови для неповносправних громадян», - наголосив заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк, який взяв участь у роботі засідання громадської ради при облдержадміністрації.

Концепцію такого путівника детально розглянуть на засіданні комітету доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціального та інженерно-транспортної інфраструктури за участю усіх зацікавлених сторін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...