
15:30, 11 квітня 2012 р.
Освітяни не підтримали луцьких депутатів: діти в школах не читатимуть «Отче наш»
Освітяни Луцька вирішили не підтримувати релігійну ініціативу депутатів Луцької міської ради: читати в навчальних закладах молитву «Отче наш».
Кажуть, щоб уникнути загострення релігійної ситуації. Про це йшлося 10 квітня під час зустрічі обранців луцької громади з начальником управління освіти міськради Олегом Гребенюком, – повідомив власкор АІ ZIK.
З його слів, пропозицію обговорили на загальних зборах керівників освітніх установ міста. «Прийнято рішення поки утриматися від введення цієї процедури», – повідомив чиновник.
На його думку, вона могла б спровокувати неоднозначну реакцію в учнів та їх батьків. Мовляв, вони представляють різні релігійні конфесії: іудейську, мусульманську та інші.
«У нас є багато дітей, яку прибувають з регіонів, де дотримуються мусульманського віросповідання. Є і протестанти різних напрямів», – додав Гребенюк.
Тож для того, аби уникнути загострення релігійної ситуації в школах ініціативу депутатів не підтримали.
Водночас Гребенюк розповів, що нині уроки християнської етики проводяться у форматі факультативів. «Діти їх відвідують на добровільній основі. Конфліктних ситуацій наразі немає», – зауважив чиновник.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:00
4 квітня
20:25
3 квітня
13:22
3 квітня
14:08
1 квітня
Для чого потрібен тюнінг страйкбольного пістолета
Новини компаній
15:00
31 березня