Лучанам заборонять піротехніку і перевірять підвали та горища

Відділ інформаційної роботи міської ради інформує, що Луцька міська рада здійснює заходи для забезпечення пожежної безпеки та попередження загибелі людей внаслідок пожеж.

Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 4 Закону України «Про пожежну безпеку» Луцький міський голова Микола Романюк підписав розпорядження «Про організацію роботи для забезпечення пожежної безпеки та попередження загибелі людей внаслідок пожеж».

Цим розпорядженням доручено: керівникам підприємств, установ та організацій міста організувати неухильне дотримання правил пожежної безпеки, не допускати спалювання трави і сухостою, твердих побутових відходів, розведення багать на прилеглій території, перевірити об’єкти господарювання щодо дотримання правил пожежної безпеки, наявності необхідного пожежного інвентарю, вогнегасників, дотримання правил зберігання легкозаймистих матеріалів.

Департаменту житлово-комунального господарства, житлово-комунальним підприємствам № 2,, № 3, № 7, № 11, Луцькій житлово-експлуатаційній канторі №8 ЖБК, товариству «М.Ж.К.» ЛТД організувати перевірку підвальних і горищних приміщень житлових будинків на відсутність легкозаймистих матеріалів, очистити їх від сміття.

Департаменту соціальної політики спільно з Луцьким міськрайонним відділом управління

Держтехногенбезпеки у Волинській області до 3 травня 2012 року організувати перевірки стану дотримання правил пожежної безпеки у приватному житловому секторі, де проживають соціально незахищені громадяни.

Луцькому міському відділу УМВС України у Волинській області, відділу муніципальної дружини систематично проводити рейди-перевірки, виявляти факти самовільного спалювання рослинності або її залишків, розведення багать, особливу увагу звернути на ділянки приватної забудови та оперативно реагувати на звернення громадян про спалювання відходів та розведення багать.

Луцькому міськрайонному відділу управління Держтехногенбезпеки у Волинській області організувати перевірку об’єктів з масовим перебуванням людей на дотримання правил пожежної безпеки, особливу увагу звернути на дитячі табори відпочинку.

Також цим розпорядженням заборонено використання піротехнічних виробів в пожежонебезпечний період.

Під прицілом
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі