![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
11:00, 6 вересня 2016 р.
Невдале причастя: у Луцьку затримали п'яного водія-священника
Сьогодні вночі патрульна поліція Луцька зупинили автомобіль із п'яним подружжям та дітьми. Як виявилось, водій є настоятелем одного з місцевих храмів.
Про інцидент повідомила Патрульна поліція Луцька у Facebook. Копи запідозрили, що Volkswagen Passat керував чоловік у нетверезому стані. Чоловік стверджував, що не пив, однак тест показав, що в його крові 1,01 проміле алкоголю.
Крім того, алкоголь вживала і дружина священника - 1,94 проміле алкоголю у крові. У салоні автівки перебували двоє малолітніх дітей. Поліція склала проти батюшки протокол за керування машиною напідпитку.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...