• Головна
  • Податківці та антикорупційні заходи
15:00, 9 вересня 2016 р.

Податківці та антикорупційні заходи

З початку 2016 року співробітники підрозділу внутрішньої безпеки роз’яснили вимоги антикорупційного законодавства працівникам територіальних органів ДФС під час 543 тематичних заходів. Задля попередження корупційних проявів і ризиків співробітники підрозділу внутрішньої безпеки постійно вживають комплекс роз’яснювально-профілактичних заходів. Про це наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

Разом з тим, поряд із профілактикою корупційних правопорушень, співробітники підрозділу внутрішньої безпеки ефективно протидіють протиправним діям серед посадовців органів ДФС. Зокрема, протиправні дії посадових осіб територіальних органів ДФС та Волинської митниці ДФС з початку року були предметом вивчення 113 службових перевірок.

Як наслідок, співробітники управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Волинській області внесли 86 подань керівникам органів ДФС для притягнення посадовців до відповідальності. До дисциплінарної відповідальності вже притягнуто 98 працівників територіальних органів ДФС у Волинській області.

Напрацьовані співробітниками управління внутрішньої безпеки 19 матеріалів щодо викритих порушень чинного законодавства посадовцями територіальних органів ДФС, Волинської митниці ДФС та службових осіб суб’єктів господарювання спрямовано до правоохоронних органів для прийняття рішення згідно зі статтею 214 КПК України та надання правової оцінки.

Окрім того, саме за матеріалами УВБ ГУ ДФС у Волинській області складено протокол про адміністративне правопорушення за порушення вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» від 07.04.2011 №3206-VI, тобто задокументовано факт неподання декларації про майновий стан і доходи одним із посадовців органів ДФС в області.

Прокуратура Волинської області внесла до ЄРДР відомості про вчинення кримінальних правопорушень в 12 випадках, розглянувши зібрані УВБ матеріали. Задокументовані дії посадовців територіальних органів ДФС в області, щодо яких тривають досудові розслідування, мають ознаки злочину за частиною 2 статті 364 КК України, тобто зловживання владою чи службовим становищем з тяжкими наслідками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податки #корупція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...