• Головна
  • У Луцьку з'явився мурал шрифтом Брайля
15:00, 11 вересня 2016 р.

У Луцьку з'явився мурал шрифтом Брайля

У Луцьку презентували новий мурал – витвір урбаністичного мистецтва під назвою «Нуль метрів над рівнем моря».

Його представили у суботу, 10 вересня, у рамках фестивалю «Поліхрома».

Авторами малюнку стали художники Андрій Присяжнюк та Сергій Радкевич. Над ним працювали 6 днів, а назвали «Нуль метрів над рівнем моря».

«Тут так і написано «Нуль метрів над рівнем моря», шрифтом Брайля. Зрячий не зрозуміє, а сліпий не побачить», – розповідає Андрій Присяжнюк.

Він каже, що хотіли зробити мурал, так би мовити, на контрасті. «Адреналін Сіті» – це простір, де дуже багато реклами, там неспокійно, адже це розважальний комплекс. У таких середовищах художники ще не працювали.

« Коли я робив попередні мурали, то враховував кольори навколишнього середовища, будинків, фасадів. Тут середовище не зобов’язувало, бо, як такого, тут середовища не те, що немає,просто це не – міський простір», каже Андрій Присяжнюк.

Для Сергія Радкевича та Андрія Присяжнюка стіна «Адреналін Сіті» стала викликом. Раніше художники працювали на доволі гладких поверхнях, без рельєфів. Цього разу стіна була в аварійному стані, там є рельєфи, стирчали проводи та кабелі. Перед митцями, каже Андрій Присяжнюк, свого часу навіть постало питання, чи варто починати створювати хоч щось на стіні.

«Рельєф часто диктував умови. Можна побачити, що обличчя вписане в нішу. Це – бетонні плити, які посаджені трохи глибше», – каже Присяжнюк.

Чи подобається йому власна робота – ще не знає. Переконаний, що за декілька днів чи тижнів все ж знайде якісь огріхи.

«Має пройти трохи часу», – зазначив Андрій Присяжнюк. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мурал #шрифт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...