Клімчук у Києві «перерахував» державні гроші для Волині

Голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук 17 квітня працював у відрядженні в Києві. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

Програма робочої поїздки  включала зустріч із Міністром фінансів України Юрієм Колобовим та його заступниками щодо актуальних питань соціально-економічного розвитку Волині та графіка асигнувань на об’єкти з переліку тих, що фінансуються у 2012 році з державного бюджету України. Окремо велася мова про будівництво перинатального центру в м. Луцьк на 60 місць.

У цей же день відбулася зустріч Бориса Клімчука з першим заступником голови Верховної Ради України Адамом Мартинюком та з першим заступником керівника Секретаріату Кабінету Міністрів України Юрієм Аністратенком з питань узгодження переліків об’єктів державного фінансування.

У процесі відрядження підготовлено та підписано проект доручення Прем’єр-міністра України про додаткове фінансування будівництва волинських шкіл у селах Білин та Любохини і полікліники у місті Ковелі за рахунок коштів державного бюджету, що розподіляються Кабінетом Міністрів України.

В Адміністрації Президента України голова облдержадміністрації доповідав про результати суспільно-політичного та соціально-економічного розвитку Волині за підсумками І-кварталу 2012 року

ВІП
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі