• Головна
  • Виробник "Торчин Продукт" категорично відкидає обвинувачення у зливі нечистот
актуально
22:50, 19 вересня 2016 р.

Виробник "Торчин Продукт" категорично відкидає обвинувачення у зливі нечистот

актуально

Як повідомлялось раніше муніципальна поліція Луцька піймала на гарячому виробника "Торчин" , котрий незаконно зливав відходи.

Як сказав  сьогодні Конкурент "Торчин" відкидає усі обвинувачення на свою адресу.

Nestlé та підприємства, що належать компанії, суворо дотримуються законодавчих норм та правил, діючи повністю в рамках українського законодавства. Так відповіла компанія .

Директор з управління персоналом, комунікаціями та зв'язками з громадськістю Юрій Демкович прокоментував, що  ПрАТ "Волиньхолдінг" має угоду з комунальним підприємством "Луцькводоканал" щодо використання очисних споруд КП "Луцькводоканал". За цією угодою, ПрАТ "Волиньхолдінг" користується лише дозволеними каналізаційними насосними станціями. Автомобіль та обладнання, що задіяні для перевозки стічних вод, регулярно проходять санітарну обробку, мийку.

Якість води та стоків постійно контролюється як з боку "Волиньхолдинг" так і з боку незалежних акредитованих організацій.

Також Юрій Демкович зазначив, що Згідно з черговими тестами, які провели спеціалісти комунального підприємства від 15 вересня 2016 року, були перевірені зразки води, що доочищає ПрАТ "Волиньхолдінг". Отримані результати відповідають технічним умовам угоди з КП "Луцькводоканал".

У протоколі муніципальної поліції немає зауважень до води, що зливалася. На його думку єдиною помилкою являється саме пізній злив води. 

Це зауваження "Волиньхолдинг" обіцяє взяти до уваги.


 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Нечистоти #Торчин
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...