• Головна
  • Через неповагу луцьких депутатів до колег по комісії, запрошених і журналістів членам міської «бюджетки» не вдалося попрацювати
13:30, 18 квітня 2012 р.

Через неповагу луцьких депутатів до колег по комісії, запрошених і журналістів членам міської «бюджетки» не вдалося попрацювати

Голова постійної комісії Луцької міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Олег Чернецький вкотре запропонував штрафувати своїх колег за спізнення, а депутат Олександр Пиза 18 квітня з тієї ж причини взагалі покинув засідання.

Постійна комісія Луцкради, що опікується бюджетними питаннями, у порядку денному мала дев’ять питань. Проте на її засідання прийшло лише троє – голова Олег Чернецький та члени комісії Антон Сосновський й Олександр Пиза. Для того, аби комісія була правочинна, не вистачало хоча б ще одного обранця. На це у секретаріаті запевнили, що ще один депутат Луцькради Сергій Григоренко допиває каву й зараз буде.
«Я чекаю до 11.16 і іду», - попередив Пиза, адже пояснив, що у нього теж є справи. Натомість очільник комісії висловив обурення з приводу того, що двадцять чоловік, що були запрошені на комісію, та журналісти змушені чекати самих депутатів. «Давайте приймем рішення штрафувати за спізнення. Наприклад, 50 гривень у фонд комісії», - вкотре висловив він свою пропозицію.

За його словами, повинна бути якась внутрішня дисципліна, а у разі, якщо людина не хоче працювати, нехай напише заяву на вихід з комісії. «Треба щось робити, може, будемо звертатись до керівників партій, щоб провели роботу серед членів», - додав він.

У секретаріаті повідомили, що член комісії Юрій Корольчук не зміг приїхати, а його колега Іван Корчук наразі у відрядженні. Депутати, поки Григоренко допивав каву, вирішили розпочати роботу. Вони почали заслуховувати перше питання «Про затвердження Статуту КП «Зелене господарство міста Луцька» в новій редакції», однак рішення прийняти не вдалось.

Як і обіцяв, Олександр Пиза, не дочекавшись кворуму, покинув засідання. І хоча хвилин за п’ять його колега Сергій Григоренко повернувся, однак комісія вже була не легітимною. Очільнику депутатів, які опікуються бюджетними питаннями, довелося закінчити роботу. «Я ціную кожного члена нашої бюджетної сім’ї, а тому вітаю усіх з Великоднем і зустрінемось наступного разу», - резюмував Чернецький та додав, що на депутатів потрібно завести картки поведінки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...