• Головна
  • Відомі виробники ковбаси "попалися" першими
12:59, 22 вересня 2016 р.

Відомі виробники ковбаси "попалися" першими

Луцькі підприємства ТОВ «Забіяка» та ТМ «Дмитрук» визнали, що з порушеннями зливали нечистоти у міську каналізацію.

Як повідомив Микола Романюк "ЗІКу", останнім часом від лучан надходили скарги на неприємний запах у місті, котрий з'являвся у ранкові години. Підозра пала нанесанкціонований злив відходів у каналізаційну мережу у різних частинах Луцька. Тому департаменту муніципальної поліції доручили провести рейд щодо виявлення фактів зливу нечистот приватним автомобільним транспортом у каналізацію. Мер міста  розповів , що після проведеної перевірки було виявлено, що, на жаль, серед порушників  виявлені автомобілі знаних місцевих підприємств «Забіяка» та «Дмитрук». 

Директор департаменту муніципальної поліції Юлія Сиротинська повідомила, що  на вулиці Мамсурова було виявлено автомобілі ТМ «Дмитрук», які проводили скид нечистот у міську каналізацію. За її словами, це є порушенням. Також виявили злив нечистот транспортом підприємства ТзОВ «Забіяка» на території приватного підприємства на вулиці Тарасова. 

Обидва підприємці визнали порушення щодо зливу нечистот у міську каналізацію. Однак, за їхніми словами, стічні води, які вони зливають у міську каналізацію, відповідають усім нормам. 

Микола Романюк зауважив, що це лише невелика частина виявлених порушень і ці підприємці "попалися" першими.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Виробникиковбаси #злив #попалися
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...