![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
13:39, 24 вересня 2016 р.
Лучан просять проявити громадянську пильність
У зв'язку зі збільшенням випадків порушення екологічних норм, нехтуванням правил зливу нечистот по території міста в каналізаційну мережу і загалом скарг громадян щодо неприємного запаху в місті, мешканців просять проявити громадянську пильність і сповіщати про факти порушень, повідомляє ЗУНР.ІНФО.
Лучан просять у разі виявлення фактів зливу нечистот автотранспортними засобами на вулицях міста, терміново повідомляти за телефонами: 722861, 722649 (департамент муніципальної поліції), 15-80 (група оперативного реагування «15-80»), 102 (Управління патрульної поліції).
З проханням звертаються Департамент муніципальної поліції та Луцька міська рада.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...