• Головна
  • Задумалися, як зберегти кіно після продажу «Променя»
11:40, 20 квітня 2012 р.

Задумалися, як зберегти кіно після продажу «Променя»

Основні вимоги до претендентів придбати кінотеатр «Промінь» у Луцьку: збереження цільового призначення, проведення ремонту чи реконструкції фасаду і внутрішніх приміщень, завершення робіт до квітня 2015 року.

Про це під час засідання постійної комісії з питань комунального майна та приватизації Луцької міськради під час засідання 19 квітня повідомив начальник відділу управління майном міської комунальної власності Луцької міськради Тарас Яковлев.

За словами посадовця, загалом вимог до претендентів - більше. Так, вони муситимуть вказати про наявність достатньої кількості власних чи запозичених коштів для проведення робіт, та надати іншу документацію, що засвідчить їхню платоспроможність і серйозність намірів щодо налагодження прибуткової й доброякісної роботи кіноконцертної зали «Променя».

Голова комісії Олександр Пилипович бідкався, як би то «прописати» в умовах вимогу, аби претендент засвідчив наявність фінансових ресурсів для відродження кінотеатру: «Мова не про те, щоб продати, а щоб там зали були, кіно було. Бо купити - то вигідно, а от робити там щось? Як убезпечити себе, щоб його не купили і він потім не стояв».

Яковлев зауважив, що на 100% все одно не вдасться «застрахуватися», адже ризик існує завжди. Однак додав: «Якщо клієнт заключить з нами договір і заплатить гроші, а тільки після того, отримує право власності на майно, то це певна гарантія».

Утім, Пилипович переконував, що це не гарантує успіху, адже власник зможе перепродати приміщення так і нічого в ньому й не зробивши. «А чи можна передбачити, щоб до завершення реконструкції не було в нього права перепродати приміщення» - поцікавився депутат. Але у відповідь почув, що з цього приводу треба консультуватися з юристами.

Також Пилипович наполягав на тому, щоб внести до переліку обов’язкових умов конкурсу пункт, відповідно до якого претенденти на придбання приміщення «Променя» мали б підтвердити платоспроможність довідкою з фінансової установи.

«В Європі ніколи б не продали об’єкт соціального призначення, назву його так, не маючи паперу такого від фінансової установи» – апелював до європейського досвіду обранець громади.

Зрештою, члени комісії вирішили додати новий пункт. Звучатиме він, зі слів Пилиповича, приблизно так: «Надання гарантій фінансової установи про можливість фінансування реконструкції даного об’єкта».

Слід зауважити, що остаточне рішення щодо умов, на яких продаватимуть «Промінь», депутати ухвалять під час чергової сесії міськради.

Нагадаємо, дискусії щодо доцільності продажу приміщення кінотеатру «Промінь» в Луцьку тривали у березні цього року, а вперше про пошук інвесторадля відновлення повноцінної й конкурентоспроможної роботи об’єкта йшлося майже рік тому.

Рішення щодо продажу кінотеатру обранці громади ухвалили під час сесії міськради 28 березня, тоді ж вирішили визначатися з умовами конкурсу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...