11:07, 27 вересня 2016 р.

Лист Авакову

 27 вересня під час засідання колегіального органу регламентна комісія міськради підтримала пропозицію розгляду на сесії звернення до Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова щодо зростання криміногенної ситуації, повідомляє ВАР.

На попередній комісії було підготовано звернення  щодо вирішення питання кадрового забезпечення та пришвидшення виконання реформи в поліції.

Тож народні обранці презентували проект рішення звернення до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова щодо ситуації у поліції. У зверненні наводять інформацію озвучену на сесії. Мовляв, рівень злочинності у Луцьку становить 107,7 на 10 тисяч населення, коли за аналогічний період минулого року було 61,2. До ЄРДР внесли на 41% справ більше. Переважна кількість злочинів кваліфіковані як середньої важкості та важкі. Розкриття ж становить 14,1% порівняно із 42, 2% у минулому році.

Автори вважають, що серед причин – невдала та непродумана переатестація, зменшення штату та мотивації для слідчих і оперів, відсутність можливості для заохочення, велике навантаження і відсутність матеріально-технічного забезпечення.

У зверненні просять міністра поспілкуватися з волинськими колегами, вивчити проблеми та вжити заходів щодо недопущення зростання криміногенної ситуації. Депутати підтримали пропозицію одноголосно, тож далі її розглянуть на сесії міськради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Лист #Аваков #звернення #депутати
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...