![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
17:07, 27 вересня 2016 р.
У Луцьку підробляли продукцію відомих марок
Рівненські правоохоронці спільно з колегами з Луцька припинили діяльність чергового підпільного цеху в Луцьку, у якому виготовлялися фальсифіковані пральні порошки під ім’ям відомих світових брендів. Виготовлені з дешевої сировини «брендові» товари мали реалізувати через мережу Інтернет по всій території України, повідомляє прокуратура Рівненської області.
За результатами проведеного обшуку вилучено понад 10 тон сировини для виготовлення фальсифікату, а також обладнання для фасування, пристрої для запаювання упаковок, тару. Як повідомив керівник Рівненської місцевої прокуратури Володимир Самардак, це вже третій підпільний цех з виробництва контрафактних миючих засобів, організований групою осіб з Луцька, діяльність якого задокументовано та припинено рівненськими правоохоронцями.
У межах зазначеного кримінального провадження всього виявлено та вилучено понад 30 тон фальсифікованої продукції, 2 транспортних засоби, різноманітне обладнання.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...