• Головна
  • Маріупольці запрошують волинян на спільну молитву у Луцьку!
Новини компаній
10:40, 28 вересня 2016 р.

Маріупольці запрошують волинян на спільну молитву у Луцьку!

Новини компаній

У суботу 01 жовтня 2016 року у 14-00 у місті Луцьку на площі Замковій відбудеться проведення духовного заходу під гаслом: «Прощаємо і просимо прощення», як ще один крок до справжнього примирення між польським і українським народами, відносно подій на Волині у роки Другої Світової війни.

Захід буде проводитися за рішенням Духовної Ради Християнських Церков м.Маріуполя «Єдність» (у особі протестантських Церков) за участю громадських організацій: ГФ »Маріупольська дружина» та БФ «Совість нації», з благословення Блаженнійшого отця Любомира Гузаря (УГКЦ), який першим розпочинав цю Божу справу з 1989 року.

На цей західум.Луцк запрошені зацікавленні представники польського народу.

Чому саме маріупольці, і чому саме зараз?

Маріупольці на себівипробували що таке війна, ненависть, смертіта позбавлення. Але це місто завдяки Богові стало форпостом України у боротьбі з окупантом!

Саме зараз,- тому, що 2016 рік-цеособливий ювілейний рік, якийдоводиться лише раз на 50 років! Крім того, саме у кінці цього року закінчується обьявлений Папою Римським РІК ОСОБЛИВОГО МИЛОСЕРДЯ БОЖОГО, уякий по нашій вірі Господь не тількичерез наше покаяння прощає гріхи нашіі наших предків, але ізгладжуєусінаслідкицих гріхов, щоє дуже важливим для нашоїбагатостраждальної землі.

Тому у цей час сердця християн Маріуполя відгукнулися на цей Божий заклик!

Оскільки цей духовный крок направлений на підтримку загальнодержавного курсу Українського Урядуу питанні цього примирення та маєісторичне значення для молодого покоління, ЗАПРОШУЄМО усіх віруючих в Господа Ісуса Христа, патріотів України, захисників України, молодь, студентів, представників сферы освітитаусіх небайдужих, приєднатися та підтримати цю ініціативу!

Тел: 067 2656001

067 1031480

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...