11:33, 30 вересня 2016 р.

Романюк налагоджує мости

Як сповіщає УкрЗахідІнформ Луцький міський голова Микола Романюк перебуває з робочою поїздкою у місті Люблін (Республіка Польща), де візьме участь у V Конгресі ініціатив Східної Європи.

Конгрес ініціатив Східної Європи впродовжвже не перший рік є місцем зустрічі спецалістів-практиків у сфері транскордонної співпраці, спрямованої на розвиток, а також платформою діалогу для представників культури, освіти, мистецтв, органів дрежавної влади, місцевого самоврядування. Такі зустрічі сприяють реалізації спільних проектів та розвитку співдружності між країнами-учасницями.

дискусії відбудуться в рамках 10 програмних ліній, зокрема — безпека у Східній Європі, методи примирення, децентраоізація влади, освіта та наука тощо). Одним з результатів Конгресу ініціатив Східної Європи 2016 має стати діалог щодо актуального рівня впровадження реформи місцевого самоврядування в Україні та щодо реалізації угоди про вільну торгівлю Європи з країнами східного партнерства.

Конгрес відбувається в рамках діяльності Центру східних компетенцій — програми реалізованої містом Люблін та органом самоврядування Люблінського воєводства.

У рамках поїздки має відбутися підписання декларації про поглиблення співпраці між містами Люблін та Луцьк у 20-у річницю партнерства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Романюк #конгрес #транскордоннеспівробітництво
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...