• Головна
  • Нові житлові комплекси від забудовника «Еко-Дім» з’являться в Луцьку
Реклама
23:00, 10 вересня 2016 р.

Нові житлові комплекси від забудовника «Еко-Дім» з’являться в Луцьку

Реклама

Компанія «Еко-Дім» планує будувати житлові комплекси в Луцьку
Будівельна компанія «Еко-Дім», що відома своєю діяльністю на ринку первинної нерухомості Львова, порадує потенційних покупців якісним житлом в інших містах на заході України. Наразі є плани збудувати комфортний житловий комплекс у Луцьку.

Що запропонує «Еко-Дім» у Луцьку
«Еко-Дім» є одним з найнадійніших забудовників Львова. Представники компанії повідомили про плани розширити діяльність на інші міста Західної України. Зокрема, це стосується міста Луцьк, в якому новобудови представлені в значно меншій кількості, ніж у Львові. В останньому забудовник створив чимало житлових комплексів різного рівня комфортності.

Скільки з’явиться новобудов у місті Луцьк від будівельної компанії «Еко-Дім», поки що невідомо. Інформацію про це згодом можна буде побачити в розділі новин на офіційному сайті забудовника.

Житло в новобудовах від «Еко-Дім» потенційні покупці часто розглядають як вдалий варіант вкладення коштів, адже з часом воно помітно зростає в ціні. Якщо придбати квартиру на початковому етапі будівництва й виставити її на продаж вже після здачі будинку в експлуатацію, можна непогано заробити.

У відділі продажу компанії також відзначають, що з ходом будівництва вартість нерухомості зростає. Однак підвищення не стосується тієї площі квартир, за яку власники вже заплатили. Як показує досвід, ціни на завершальному етапі будівництва зростають приблизно на 30% від початкової вартості житла. Після введення новобудови в експлуатацію вартість квартир доходить до ринкових цін.

Інформація про забудовника
ПАТ ХК «ЕКО-ДІМ» (до 2010 року - ВАТ «Пересувна механізована колона № 9) успішно працює вже протягом 35 років. Завдяки наявності власної виробничої бази й висококваліфікованого персоналу компанія виконує всі види будівельно-монтажних робіт. Забудовник широко відомий у Львові, де всі ці роки зводить як житлові комплекси, так і об’єкти інфраструктури в різних районах міста.

Продаж житлової нерухомості на первинному ринку здійснюється через ФФБ (фонд фінансування будівництва), за створення якого відповідає компанія «Еко-Дім». Варто відмітити, що це цілком законна схема продажу житла, що знаходиться на стадії будівництва.

Оцінити якість житлових комплексів, зведених будівельною компанією «Еко-Дім», можна у Львові, відвідавши такі об’єкти, як ЖК «Золотий горіх», а також комплекси на вулицях Плугова, Лінкольна, Ставова, Скрипника, Мечникова та ін.

Нові житлові комплекси від забудовника «Еко-Дім» з’являться в Луцьку, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...