• Головна
  • Сферу послуг Волині формують транспорт, пошта та зв’язок
13:02, 26 квітня 2012 р.

Сферу послуг Волині формують транспорт, пошта та зв’язок

Питома вага сфери послуг Волині в загальних обсягах України перебуває приблизно на рівні Рівненської, Житомирської і Тернопільської областей (біля 1%). Пріоритетними серед видів діяльності є послуги транспорту, пошти і зв’язку.

За перший квартал п.р. підприємства сфери послуг області з госпрозрахунковою формою господарювання реалізували послуг різним споживачам на 579,7 млн.грн., в т.ч. майже 30% – населенню, що у порівнянних цінах на 7,7% та 2,8% перевищило рівень попереднього року.

В середньому в розрахунку на одного мешканця Воолинської області надано послуг на на 558 грн. проти 489 грн. торік. Вище середньообласного цей показник у містах Ковелі та Луцьку (відповідно – 1860 грн. і 1040 грн.) та Луцькому районі (559 грн.).

Послуги транспорту та пошти і зв’язку лишаються найбільш вагомими серед видів діяльності і в загальному обсязі реалізованих послуг займають понад дві третини. Попитом споживачів користуються і такі види послуг, як операції з нерухомим майном; інжинірингу, геології і геодезії; освіти; санітарних послуг, прибирання сміття та знищення відходів; проведення розслідувань і забезпечення безпеки тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...