• Головна
  • Наймолодші кадри Волині йдуть працювати в торгівлю і фінансову сферу
09:17, 27 квітня 2012 р.

Наймолодші кадри Волині йдуть працювати в торгівлю і фінансову сферу

Працююче населення Волині на третину складається з молодих людей у віці до 35 років.

Про це повідомляють у Головному управлінні статистики у Волинській області. П’яту частину становлять працівники у передпенсійному та пенсійному віці, серед них 20 тис. осіб – пенсіонери за віком.  Найбільше пенсіонерів за віком працює у сфері охорони здоров’я та соціальної допомоги – кожен шостий зайнятий тут. Наймолодші ж кадри зосередженні в торгівлі та фінансовій діяльності – більше половини працюючих в цих видах діяльності молодші 35 років.

За даними статистичних спостережень на кінець 2011 року на підприємствах, в установах та організаціях області нараховувалось  207,6 тис. найманих працівників (без врахування працівників малих підприємств з чисельністю працюючих менше 10 осіб, та зайнятих у фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності). Значна частина з них зайнята в соціально-культурній сфері області (освіті, охороні здоров’я, соціальному забезпеченні,  культурі) – кожні четверо з десяти та в промисловості – п’ята частина.

Майже кожні шестеро з десяти працівників підприємств, установ та організацій  мають  повну, базову або неповну вищу освіту, серед них 56% – з повною вищою освітою та більше тисячі – з науковим ступенем. Значна частка працівників з вищою освітою зайнята в освітніх закладах, установах державного управління, сфері фінансової діяльності – 71–87% всіх зайнятих в цих видах діяльності.

Торік за рахунок коштів підприємств та організацій області 16,2 тис. працівників пройшли навчання з підвищення кваліфікації, ще 2,4 тис. осіб було навчено новим професіям.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...