• Головна
  • В наступні опалювальні сезони в Луцьку планують переходити на енергозберігаючі технології
09:00, 28 квітня 2012 р.

В наступні опалювальні сезони в Луцьку планують переходити на енергозберігаючі технології

Під час засідання виконавчого комітету перший заступник директора ДКП «Луцьктепло» Дмитро Дубняк поінформував присутніх про підсумки опалювального сезону 2011-2012 років.

Він зауважив, що відповідно до заходів з підготовки підприємства «Луцьктепло» до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 рр. був виконаний певний обсяг робіт, зокрема, поточний ремонт котелень та ЦТП, капітальний ремонт тепломереж.  

Проведено поточний ремонт внутрішньобудинкових систем централізованого опалення та гарячого водопостачання 625 житлових будинків: заміна невеликих ділянок трубопроводу, відновлення теплоізоляції, ремонт та заміна запірно-регулюючої арматури. Витрати – 2 442,7 тис. грн.

Крім того, повірено та відремонтовано 55 загальнобудинкових приладів обліку теплової енергії, а також 166 поквартирних приладів обліку гарячої води на суму 71.5 тис. грн.

Дмитро Дубняк зауважив, що власними силами було проведено капітальний ремонт теплових мереж загальною протяжністю 2,2 км на суму 1 302 тис. грн., поточний ремонт котелень та ЦТП на суму 462,7 тис. грн.

Відремонтовано 4370 м2 покрівлі на котельних та ЦТП, відновлено благоустрій з влаштуванням твердого покриття після проведення ремонтних робіт на тепломережах площею – 2530 м2.

Перший заступник директора ДКП «Луцьктепло» зауважив, що опалювальний сезон розпочався в місті своєчасно.

Протягом опалювального сезону надійшло 314 письмових звернень: з них по гарячому водопостачанню - 56; по опаленню – 258.

Протягом ремонтного періоду, для якісної і своєчасної підготовки до опалювального сезону 2012 – 2013 років, будуть проведені гідровипробування теплових мереж, ремонт і очищення поверхонь нагріву котлів, підігрівачів, промивка теплових мереж, ревізія, ремонт та часткова заміна запірної арматури на котлах, підігрівачах та теплових мережах, Держповірка приладів, часткова заміна аварійних ділянок тепломереж, ремонт тепломеханічного обладнання котелень, налагодження гідравлічних режимів роботи теплових мереж.

Крім того, в умовах поступового невідкладного зростання цін на енергоносії єдиним практично можливим шляхом вирішення нагальних проблем підприємства є енергозбереження.

Запровадження енергозберігаючих технологій, заміна неефективних котлів, пальників на економічні, насосного обладнання, встановлення частотного регулювання електроприводів насосів, димососів і вентиляторів, модернізація теплових пунктів з використанням сучасних пластинчатих теплообмінників та систем регулювання, заміна трубопроводів тепломереж на попередньо ізольовані сталеві та поліпропіленові – завдання підприємства на найближчі роки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...