
12:21, 3 травня 2012 р.
В Устилузі у ДТП загинув скутерист
З настанням теплої пори власники двоколісних транспортних засобів неодноразово стають учасниками дорожньо-транспортних пригод, отримують важкі травми або ж гинуть на місці. Трагічно закінчилася ДТП, що відбулася 2 травня. Близько 15 год. у Володимир- Волинський МВ УМВС у Волинській області надійшло повідомлення про те, що на вул. Пархоменка в м. Устилуг Володимир-Волинського р-ну трапилася дорожньо-транспортна пригода.
Про це «Перець Волинський» повідомили в УДАІ УМВС України у Волинській області.
Було встановлено, що 30-річний водій Олег П., житель м. Устилуг, керуючи скутером «Альфа» без номерного знаку та не вибравши безпечної швидкості, виїхав на смугу зустрічного руху. У результаті не впорався з керуванням і зіткнувся з електроопорою. Внаслідок аварії водій скутера отримав смертельну травму, а скутер зазнав механічних пошкоджень.
Тож ДАІ вкотре нагадує водіям двоколісного транспорту про уважність та обережність за кермом. Згідно з Правилами дорожнього руху, мопеди повинні бути обладнані звуковим сигналом та світлоповертачами, обов’язково використовуйте мотошоломи. Пам’ятайте: дорожньо-транспортна пригода відбувається в одну мить, а її наслідки можуть нагадувати про себе довгі роки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:30
20 червня
09:03
20 червня
5 міст, 215 учасників: як го "Дівчата" разом з Нацполіцією змінюють культуру реагування на насильство
Новини компаній
17:00
19 червня
Як захистити підлітка від маніпуляцій в інтернеті? Безкоштовний онлайн-курс від Unicorn School – рішення для всієї родини
Новини компаній
11:00
18 червня
live comments feed...