• Головна
  • «Молодіжна Платформа» продовжує екологічну ходу…
11:25, 3 травня 2012 р.

«Молодіжна Платформа» продовжує екологічну ходу…

25 квітня СМГО «Молодіжна Платформа» популяризувала чисте довкілля, та європейську свідомість. А саме – відбулася екскурсія студентам 1 крусу Педагогічного коледжу на сміттєпереробне підприємство «ТОВ ВТОРМА - ЛУЦЬК»

За словами члена ради правління СМГО «Молодіжна Платформа» Юлії Стасюк, найпершу екскурсію провели саме Педагогічному коледжу, адже там навчаються майбутні вчителі початкових класів та вихователі дитсадків, і хто як не вони повинні одні з перших прищепити дітям любов до екології та чистого суспільства.

Студентам була проведена наглядова екскурсія підприємством, показано як сортується папір, пластик, текстиль, скло. Найбільше, що здивувало відвідувачів це те, що на цьому підприємстві немає жодного запаху сміття.

  • Сподобалася екскурсія, ніколи не знала про таке підприємство. Дізналася багато чого нового, і буду цьому навчати інших. Обов’язково у себе в дома розпочну фасування сміття, - ділиться своїми враженнями одна зі студенток Педагогічного коледжу.

Заступник директора «Вторма-Луцьк» Ігор Ціж, який і проводив екскурсію поділився своїм баченням екологічної політики для молоді. Він вважає, що через те, що люди не знаючи як правильно сортувати сміття і починають викидати його на вулицю. За приклад чистоти він бере вулиці Німеччини, адже у європейській свідомості уже давно закладено про раціональне використання сміття, та його утилізацію.

Багато людей навіть і не знають про те, що існують підприємства по сортуванню сміття. Потрібно замислитись людям про чистоту, щоб слідкували за екологією, потрібно боротись зі сміттям. Бо як кажуть, чисто не там де прибирають, а там де не смітять.

«Молодіжна Платформа» продовжує екологічну ходу…, фото-1
«Молодіжна Платформа» продовжує екологічну ходу…, фото-2
«Молодіжна Платформа» продовжує екологічну ходу…, фото-3
«Молодіжна Платформа» продовжує екологічну ходу…, фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...