• Головна
  • Кетчуп «Шашличний» торгової марки «Руна» отримав оцінку «ВІДМІННО»
16:33, 3 травня 2012 р.

Кетчуп «Шашличний» торгової марки «Руна» отримав оцінку «ВІДМІННО»

Центр споживчих експертиз «ТЕСТ» провів тестування вітчизняних, і не тільки торгових марок кетчупів «Шашличний», представлених на споживчому ринку України. ТМ «РУНА» отримала оцінку «ВІДМІННО» за всіма критеріями дослідження.

У кінці березня 2012 року Центр Експертиз «ТЕСТ» провів незалежне тестування 8 торгових мaрок кетчупів, що представлені на ринку України за рядом критеріїв, серед них основними є: склад, маркування, упаковка, органолептичні якості, зовнішній вигляд, консистенція, запах, смак, фізико-хімічні показники та інші.

Згідно з результатами дослідження, опублікованими на сайті ТЕСТу, перевірка безпечності продукції довела, що продукція ТМ «РУНА» відповідає суворим європейським нормам. При цьому особливої уваги заслуговує відсутність у кетчупі «Шашличний» ТМ «РУНА» будь-яких барвників та консервантів.

Загалом, за результатами перевірки цілого ряду характеристик (безпечність продукції, органолептичні якості, маркування та упаковка) ТМ «РУНА» стала однією з двох українських та російських торгових марок, що отримали оцінку «ВІДМІННО» за всіма показниками.

Дослідження, що було проведене ТЕСТом, стало черговим підтвердженням найвищої якості та безпечності ТМ «РУНА», представленої компанією «Луцьк Фудз», яка є лідером на ринку бакалії та користується постійною довірою українських споживачів.

***

Довідка: Більш детально ознайомитись з дослідженням ТЕСТу Ви зможете за посиланням: http://test.org.ua/tests/food/339

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...