• Головна
  • 2017-й у Луцьку оголосили Роком інформаційних технологій
16:17, 2 листопада 2016 р.

2017-й у Луцьку оголосили Роком інформаційних технологій

Наступний рік у Луцьку оголосять Роком інформаційних технологій. Відповідне розпорядження підписали у департаменті економічної політики мерії.

Про це стало відомо під час прес-конференції 2 листопада, - повідомляє Волинський інформаційний портал.

Створити План дій із розвитку ІТ-галузі в місті на 2017 рік міській раді допомагали представники асоціації «Луцький ІТ-кластеру». Тож у плані заходів – просвітницькі конференції і майстер-класи, випуск інформаційних матеріалів про потенціал міста з погляду розвитку тут ІТ-бізнесу, проведення профорієнтаційних уроків для учнів дев'ятих та одинадцятих класів.

Під час прес-конференції, де повідомляли про передбачені на наступний рік заходи, був присутній заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко. Як представник міської влади, він пообіцяв всіляко сприяти втіленню запланованих заходів. «Якщо треба буде, надамо приміщення для своєрідного ІТ-інкубатора», – додав заступник мера.

Керівник ІТ-компаній InternetDevels і Drudesk, засновник «Lutsk IT Cluster» Віктор Левандовський визнав, що наразі ІТ-потенціал Луцька не розкритий і можливості міста у цій сфері доволі слабкі. Тож варто працювати з молоддю та школярами, аби дати їм підґрунтя для подальшої роботи та розвитку у цій галузі. Він також додав, що, для прикладу, у Львові на понад вісімсот тисяч населення десять тисяч ІТ-шників, тоді як у Луцьку на понад двісті тисяч заледве можна нарахувати п'ятсот таких спеціалістів.

«На сьогодні ми не покриваємо потреб навіть нашого міста. Я не кажу вже про область. Люди ходять і шукають, хто б допоміг їм щось зробити в ІТ. Їздять у Київ, Львів, ще кудись», – висловився представник ІТ-бізнесу Вадим Махомед.

Наголосили також, що заходи, заплановані на наступний для розвитку ІТ-сфери міста, будуть передбачати безкоштовну участь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Інформаційнітехнології #СергійГригоренко #ВадимМахомед.
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...