![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
11:51, 3 листопада 2016 р.
Презентували перші книжки шрифтом Брайля
У Луцьку центр студії друку рельєфно-крапковим шрифтом видав перші шістдесят книжок.
За часи незалежності в Україні не спромоглися на жодну книжку для незрячих. Активісти з Луцька перервали цю прикру тенденцію, задіявши Braille Studio, і презентували перші книжки шрифтом Брайля, - повідомляє "Урядовий кур'єр".
Донедавна незрячі люди в Україні перебували певною мірою в інформаційному вакуумі. Як наголосив громадський активіст ВГО «Генерація успішної дії» Віталій Ткачук, книгодрукування шрифтом Брайля у нашій державі 25 років не було. І якщо дорослі могли послуговуватися російськомовними брайлівськими виданнями, то з дитячою літературою ситуація була взагалі критична. Доходило до того, що педагоги у школах для діток із вадами зору самі виготовляли брошурки: з допомогою голки та клейонки чи картону.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...