• Головна
  • Влада Луцька планує змінити формат відзначення Дня Перемоги
13:40, 4 травня 2012 р.

Влада Луцька планує змінити формат відзначення Дня Перемоги

Відбулася зустріч секретаря міської ради Григорія Пустовіта, депутатів міської ради Павла Данильчука та Юрія Веги з представниками молодіжних громадських організацій міста. Темою зустрічі стало обговорення питання відзначення Дня Перемоги. Про це повідомили у відділі інформаційної роботи Луцької міської ради.

Учасники дискусії розійшлися в думках щодо формату відзначення цього свята. Частина молоді вважає, що у цей день необхідно вшанувати пам'ять загиблих, відправивши у храмах службу. Інша - що у цей день необхідно провести мітинги та паради, адже для ветеранів це свято, коли вони можуть побачитись та поспілкуватись зі своїми побратимами.

Секретар міської ради Григорій Пустовіт висловив думку, що в останні роки під час відзначення Дня Перемоги українцям почали штучно нав’язувати певні символи, зокрема, Георгіївські стрічки.

«У нас же є свої свята й герої, яких потрібно шанувати», - вважає Павло Данильчук. На його переконання, нині необхідно зосередити увагу на роботі з молодим поколінням, виховувати у них почуття патріотизму та гордості за свою країну.

На закінчення зустрічі учасники вирішили звернутися до депутатів міської ради з пропозицією розпочати роботу зі зміни формату відзначення Дня Перемоги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...