• Головна
  • Школярів вчили як захищати власну гідність
11:02, 4 листопада 2016 р.

Школярів вчили як захищати власну гідність

Працівники Луцького міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провели тренінгове заняття «Торгівля людьми – стосується кожного» для учнів 8 класу КЗ «Луцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №23 Луцької міської ради», - повідомили у Луцькому міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

   Захід спрямований на підвищення рівня поінформованості учнів та усвідомлення гостроти проблеми торгівлі людьми, розвиток необхідних вмінь та навичок з питань захисту власної гідності у складній ситуації та спрямований на розвиток усвідомлення проблеми сучасного рабства.

«Ваша обізнаність – це ваш захист і сила. Будьте обачні та обережні!» – звернулась на початку заняття до учасників Тамара Бондарук, спеціаліст ЛМЦСССДМ.

 Загалом, під час тренінгового заняття за допомогою різних методів роботи - мозкового штурму, міні-лекції, перегляду відеоролику «Дізнайся більше та розкажи про це іншим» діти отримали інформацію про поняття «торгівля людьми», стадії та основні ознаки торгівлі людьми. Дізнались, що вона може відбуватися в різних формах.

 Підведення підсумків зустрічі було проведено за допомогою арт - інсталяції «Стоп».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#торгівлялюдьми #школярі #тренінг #молодь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...