
16:28, 4 листопада 2016 р.
Луцьке підприємство забезпечить волинських школярів автобусами
Перші п’ять із 34 шкільних автобусів возитимуть школярів Волині.
Про це у соціальні мережі «Фейсбук» повідомив депутат Волинської обласної ради Михайло Імберовський.
Обранець громади висловив задоволення від побаченого під час екскурсії заводом.
«Сучасне виробництво, камери для покраски від німецької фірми EISEMAN, яке в Європі стоїть лише на заводах Мерседеса і МАНа!!! Одне тільки бажання, щоб таке підприємство отримало можливість працювати на повну потужність!», - прокоментував Михайло Імберовський, додавши, що безпосередньо був причетний до цього, адже «брав участь у голосуванні за виділення коштів із обласного бюджету для програми "Шкільний автобус".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
07:23
22 червня
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня