• Головна
  • На розгляд сесії міськради підготовлено проект рішення про визнання бійців-добровольців
17:54, 7 листопада 2016 р.

На розгляд сесії міськради підготовлено проект рішення про визнання бійців-добровольців

Міський голова Микола Романюк доручив заступнику Сергію Григоренку підготувати проект рішення, який передбачає внесення змін до Комплексної програми підтримки мобілізованих та демобілізованих військовослужбовців Збройних Сил України, які брали участь в антитерористичній операції на Сході України, членів їх сімей, а також сімей загиблих (померлих) військовослужбовців, який буде винесено на розгляд найближчої сесії міської ради, що відбудеться у листопаді.

Раніше, зважаючи на кілька хвиль мобілізованих, Програма була скерована на цю категорію. Адже потребували підтримки не тільки люди, яких вирвано з цивільного життя, а й їхні родини, - повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради.

У 2016 році акцент було зміщено на демобілізованих. Адже у Луцьку на теперішній час є 898 демобілізованих і ще буде близько ста осіб. Тобто у 2017 році буде близько тисячі мобілізованих, які потребують психологічної допомоги, оздоровлення, консультування. Звичайно, й надалі будуть підтримуватися сім’ї загиблих, зниклих безвісті, разом з тим буде зроблено акцент на демобілізованих.

Серед основних заходів Програмою передбачено створення у департаменті соціальної політики окремого підрозділу (чотири спеціалісти, два юристи), який займатиметься проблемами демобілізованих військовослужбовців та окремий підрозділ із трьох лікарів у комунальному закладі “Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги”. Сто учасників бойових дій із Луцька зможуть оздоровитися за кошти міського бюджету у 2017 році. Передбачена низка інших заходів, у тому числі, виготовлення путівника. Програма напрацьована у співпраці зі спілками АТО міста Луцька.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БійціАТО #програма #СергійГригоренко #МиколаРоманюк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...