
16:47, 8 листопада 2016 р.
Луцькі школи отримали нові комп’ютерні класи
Відомо, що істотну роль для досягнення ефективного результату під час навчання у школі відіграє рівень і якість поданого матеріалу, фах, майстерність викладання педагогів.
Проте водночас школа повинна мати у своєму навчальному арсеналі відповідне технічне обладнання, комп’ютерну та оргтехніку. Адже у сучасному світі відповідні навички є просто необхідними.
Про це повідомляє управління освіти Луцької міської ради.
На придбання трьох сучасних комп’ютерних класів у школи №№9, 23,24 міською радою виділено 300 000 грн.
На сьогоднішній день уже поставлено комп’ютерні класи (10+1 робочих місць) у НВК №9 та НВК №24. До кінця тижня очікується комп’ютерна техніка для ЗОШ І-ІІІ ступенів №23.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:15
26 грудня
12:10
26 грудня
08:09
26 грудня
Швидкий онлайн кредит в Україні - де знайти перевірену МФО?
Новини компаній
11:00
25 грудня