• Головна
  • У Луцьку обиратимуть «Людей року»
12:33, 9 листопада 2016 р.

У Луцьку обиратимуть «Людей року»

У Луцьку відбудеться головна патріотична подія – вручення премій "Люди Року-2016. Волинь" в рамках загальнонаціональної програми "Люди XXI століття".

Тема цьогорічної події – "Будуємо Україну". Гасло заходу – "Важливо будувати, а не відбудовувати зруйноване!". Захід відбудеться 16 грудня і матиме патріотичний характер. Головна мета події – підтримати патріотичний дух та відзначити людей, які своєю повсякденною працею допомагають нашій країні повернути мир та економічну стабільність, – пише "Конкурент" з посиланням на інформацію від організаторів.

У програмі заходу – нагородження людей, які своєю працею зробили вагомий внесок у патріотичне, духовне та економічне життя нашого краю.

Україна повинна знати своїх героїв, тому вже третій рік поспіль відбувається нагородження не лише професіоналів, але й волонтерів, громадських діячів та героїв АТО.

Методологія дослідження вкладу в патріотичний, духовний та економічний розвиток Волині формується на основі погляду громадських експертів та поданих заявок.

Упродовж 2016-го року оргкомітет премії проводив соцопитування серед представників експертної галузевої комісії. У її складі – науковці, громадські діячі, журналісти, політичні аналітики, відомі не лише на Волині, а й в Україні, – професіонали різних галузевих напрямків. Кожен експерт давав відповіді на відкриті питання за професійними напрямками (номінаціями). В оргкомітеті наразі триває процес обробки поданої інформації. До списку номінантів входять люди, яких різні експерти неодноразово запропонували відзначити на церемонії нагородження "Люди року-2016.Волинь". Варто відмітити, що вибір претендентів на перемогу в обласній премії "Люди року. Волинь" формується двома шляхами: відповідно до опитувань представників експертної галузевої комісії та поданих заявок.

Оргкомітет наголошує, що ще не пізно подати заявку, надавши інформацію про людей, достойних звання "Людини року-2016". Для цього потрібно до 1 грудня заповнити заявку, скопіювати її і надіслати на е-mail: people21ce[email protected] або на поштову адресу: м.Луцьк, проcп. Волі50/45

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Людинароку #премія #патріотизм
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...