• Головна
  • Волинське повітря загидили в 4 рази менше, ніж галицьке
09:00, 8 травня 2012 р.

Волинське повітря загидили в 4 рази менше, ніж галицьке

За станом довкілля Волинь належить до кола найбільш благополучних областей. За рівнем викидів забруднюючих атмосфери регіон посідає 23 місце, накопичення токсичних відходів – 19-те.

Про це повідомили у головному управлінні статистики у Волинській області.

На охорону навколишнього природного середовища підприємства на Волині у минулому році витратили понад 95 мільйонів гривень, що на 80,1%, аніж у 2010-му.

У 2011 році в атмосферу області потрапило 52,9 тисячі тонн забруднюючих речовин та парникових газів. Якщо загалом у країні основними забруднювачами повітря виступають промислові підприємства, від стаціонарних джерел яких в атмосферу надходить майже 62% викидів, то на Волині переважна частина шкідливих речовин (майже 86%) потрапляє в атмосферу від транспортних засобів.

Частка області у загальнодержавному обсязі викидів забруднюючих речовин в атмосферу від усіх джерел не перевищувала 0,9%, зокрема обсяги викидів у 4 рази менші, ніж у сусідній Львівській області. За кількістю викидів у розрахунку на 1 кілометр квадратний території Волинь можна віднести до однієї з найбільш благополучних областей України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...