• Головна
  • Клімчук з нагоди 9 травня розказав волинським ветеранам казку про дефляцію
16:22, 8 травня 2012 р.

Клімчук з нагоди 9 травня розказав волинським ветеранам казку про дефляцію

Сьогодні у Луцьку відбулась святкова зустріч перших осіб Волині з ветеранами області. Зокрема, губернатор краю Борис Клімчук та голова Волинської обласної ради Володимир Войтович протягом пів години згадували своїх батьків-фронтовиків, своє дитинство у післявоєнні роки а також висловлювали слова вдячності присутнім ветеранам, - повідомляє «Під прицілом».

Зокрема, у своєму вітальному слові Борис Клімчук не обмежився словами вдячності і по-волі перейшов до підсумків своєї роботи та власних напрацювань за роботу на посаді губернатора Волині. Тож, він з нагоди Дня Перемоги вирішив попереконувати ветеранів, що роботи, які ведуться в області – ведуться за заздалегідь поставленим планом. Мовляв цьому сприяє і економічний розквіт області. За словами Бориса Клімчука, який щоразу озвучує інші цифри, на сьогодні рівень інфляція на Волині становить 99,9%, мовляв «ваші пенсії інфляція не з’їсть» і назріває справжня дефляція. Далі Борис Клімчук продовжив розповідати ветеранам про реалізацію міфічних соціальних ініціатив Януковича і латання доріг в області.

Опісля монологічного виступу губернатора до слова взявся голова Волиньради Володимир Войтович. Як завжди коротко і лаконічно обранець привітав ветеранів і пригадавши всіх своїх родичів, які воювали на фронті були поранені розповів про співпрацю депутатів обласної ради з ветеранами і рамках вирішення їхніх питань. Мовляв, попри те, що в обласній раді працюють різні фракції, голосування по питаннях, які стосуються ветеранів відбуваються майже одноголосно.

«Голосування по цих питаннях зазвичай відбувається без дискусій і сварок, оскільки вони (депутати – прим.авт.) розуміють, що завтра їм треба вийти і подивитись в обличчя вам, ветеранам», - наголосив Володимир Войтович.

«Попробували б не проголосували», – зауважив посміюючись Борис Клімчук.

Опісля, перші особи області вручили відзнаки від влади Волині. Так Борис Клімчук повідомив, що Башкадова Георгія Указом президента України за мужність та з нагоди 67-ї річниці ВВВ нагороджено орденом ІІ ступеня а ще кільком десяткам ветеранів вручив подяки та конверти з премією.

«На сто грам фронтових і закуску» – зауважив Борис Клімчук.

В свою чергу голова обласної ради Ворлодимир Войтович вручив одному з ветеранів іменний годинник і також роздав близько 20 подяк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...