• Головна
  • Волинським ветеранам оновили обласний госпіталь
17:04, 8 травня 2012 р.

Волинським ветеранам оновили обласний госпіталь

Сьогодні в обласному госпіталі для інвалідів війни відбулись урочисті заходи, присвячені Дню Перемоги. Привітати ветеранів до медичного закладу завітали голова облдержадміністрації Борис Клімчук та меценати. 

Головний лікар госпіталю Тетяна Масікова розповіла, що протягом тривалого часу ветерани лікувались в різних умовах. «У 2003-2004-му роках частина палат була відремонтована за сучасними вимогами, будівельники облаштували санітарні вузли в палатах, але на тому роботи й закінчились. І тільки тепер, у 2012 році, з ініціативи голови облдержадміністрації Бориса Клімчука, ми змогли зробити ремонт усіх палат для ветеранів. На сьогодні всі палати облаштовані санвузлами. Зроблено ремонти в коридорах на двох поверхах в двох відділеннях – кардіологічному та терапевтичному. Також ми підсилили свою зубопротезну службу. Облаштували реєстратуру, частково відремонтували дах. На ремонтні роботи витрачено близько 3 млн грн. Це - кошти обласного бюджету, кожного міста та району, а також меценатів». 

Оглянувши відремонтовані приміщення, Борис Клімчук залишився задоволений роботою будівельників. На зустрічі із ветеранами він повідомив, що за чотири місяці всі палати приведено до єдиного рівня та хорошого стандарту. «Для мене найголовніше, що тепер, поступаючи в госпіталь на лікування, ви не будете сперечатись, в кого кращі палати, а в кого гірші. Я хотів, щоб всі палати були одного рівня – високого, - звернувся голова облдержадміністрації до пацієнтів шпиталю. - В області цей заклад - єдиний з такими зручностями. Річний бюджет лікарні становить 16 млн грн: хороше харчування, комфортні умови, а на ліки виділяють 40 грн в день. Це – висока забезпеченість, бо в середньому по області в лікарнях фінансують менше 5 грн». 

Борис Клімчук повідомив, що сьогодні після ревізії ремонтних робіт було прийнято ще одне важливе рішення. До кінця цього року в госпіталі зроблять ремонт коридорів третього та п’ятого поверхів, а також встановлять сучасний рентген апарат. 

Він подякував усім, хто виділяв кошти на ремонт госпіталю та керівникам будівельних організацій «Луцьксантехмонтаж №536» та «Житлобуд-2» Григорію Чернусі та Леоніду Стефановичу, чиї працівники виконували ремонті роботи. 

У свою чергу, Народний депутат України Ігор Палиця сказав, що він відчуває провину за те, що вперше завітав до госпіталю: «Ми повинні кожен день дякувати за той подвиг, який ви зробили для нас». Народний обранець від свого фонду «Новий Луцьк» подарував закладу сучасне обладнання та запропонував головному лікарю щомісячну підтримку. «Мій фонд щомісяця буде фінансувати потреби госпіталю, щоб ми приходили не раз в рік, а підтримували ветеранів кожен день», - резюмував Ігор Палиця. 

Підприємство «Кромберг енд Шуберт України» подарувало для потреб госпіталю кардіореограф, а керівництво аптечних мереж «Волиньфармпостач», «Волиньфарм» та «Сальве» - медикаменти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...