• Головна
  • З Днем перемоги Друзі ! Радіємо що ми живі і можемо любити і просто дихати на цій землі
08:15, 9 травня 2012 р.

З Днем перемоги Друзі ! Радіємо що ми живі і можемо любити і просто дихати на цій землі

9 травня - це свято не тільки для ветеранів, а й для всіх людей, тому що ми усвідомлюємо що цей день був тим днем, коли ми зрозуміли що над нами буде знову блакитне чисте небо, ми зможемо спокійно спати і милуватися заходом сонця. Не будуть рватися снаряди, не будуть мучити, і знущатися над нами, над нашими рідними.

Але перемога - це умовне поняття, тому що багатьом довелося пожертвувати і багато хто пішов з життя у вічність заради нас, щоб ми могли жити і радіти життю. Війна - це трагедія, трагедія для всіх, у війні ніхто не перемагає, гинуть тільки люди, і найголовніше гинуть марно, а коли закінчується війна, починається життя без страху (зі своїми життєвими проблемами). І тому перемога - це радість, це свято для тих, хто ризикував життям для перемоги, для кого вона була метою. Для тих, хто помер за цю мету. І кінець війни - цеперемога над смертю, перемога за життя.

Багато часу пройшло з тих пір, коли пройшла війна, але люди не забувають подвиг своїх дідів і батьків, і радіють разом з ними, за тих, кого вже з нами немає.

Обов’язок кожного  - зберегти пам'ять про цей видатний день - День Перемоги.

І ми розуміємо, що треба віддавати данину минулому, і тому веселимося і сумуємо, і пам'ятаємо подвиг, адже пройдуть часи і імена зітруться, і залишиться тільки подвиг народу. Подвиг, який буде жити вічно!!

З Днем перемоги Друзі ! Радіємо що ми живі і можемо любити і просто дихати на цій землі, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...