12:53, 15 листопада 2016 р.
Арсен Мірзоян заспівав у Луцьку для бійців АТО
Вчора на сцені облмуздрамтеатру виступив співак Арсен Мірзоян. На його виступ прийшли бійці, які проходять реабілітацію в обласному госпіталі інвалідів.
Про це написав голова благодійного фонду «Рідна Волинь» Дмитро Глазунов на своїй сторінці у «Фейсбук».
«Завершився концерт Арсена Мірзояна в облмуздрамтеатрі, який відвідали 20 бійців АТО, які проходять реабілітацію в обласному госпіталі інвалідів. Захід організований благодійним фондом "Рідна Волинь" в рамках програми "Мистецька терапія" за сприяння заслуженого діяча мистецтв України Віталія Іваницького», - йдеться в дописі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...