![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
Настрій дня
09:00, 16 листопада 2016 р.
Засніжений Луцьк
Настрій дня
Зима прийшла негадано. Для когось вона асоціюється із святкуванням Нового року, різдвяних свят, казкою, снігом "по коліна", сніговиком. А для інших зима - це холод, найнеприємніша пора року, хвороби, ожеледиця, вітер, який зриває капюшон з голови і сніжинки осідають на щойно зробленій зачісці... Зима різна. Одні її люблять, інші - ненавидять. Проте, як кажуть, що в природи немає поганої пори року. Любіть навколишній світ таким, яким він є.
Ось так зиму побачив фотограф Любомир Безручко.
![Засніжений Луцьк, фото-1 Засніжений Луцьк, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Засніжений Луцьк, фото-2 Засніжений Луцьк, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Засніжений Луцьк, фото-3 Засніжений Луцьк, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...